Stacks Image 79

Chemikalia

2AK CHEMICALS to specjalizacja firmy 2AK, skupiająca się na usuwaniu zanieczyszczeń z paliw, w tym także z biopaliw oraz biodiesla.

FILTROWANIE PALIW - USUWANIE OSADÓW I GWARANCJA JAKOŚCI PALIWA ORAZ INFRASTRUKTURY

Pierwsza w Polsce usługa „leczenia paliwa” eliminuje problemy związane zatkanymi filtrami w dystrybutorach, zanieczyszczoną instalacją rurociągową, osadami w pompach czy zacinającymi się pływakami sond pomiarowych, spowodowanych przez olej napędowy z dodatkiem estrów. Metoda została w całości opracowana przez firmę 2AK Sp. z o. o. z Cholerzyna i jest oparta na wyprodukowanych przez naszą firmę dodatkach do paliw, które zostały przetestowane przez Instytut Biotechnologii Politechniki w Krakowie.
Metoda filtrowania paliw całkowicie eliminuje bakterie, które żyją w środowisku biopaliw i odpowiadają za tworzenie się osadów organicznych, mających wpływ na czystość przechowywanego w zbiornikach oleju napędowego. Zespół 2AK Sp. z o. o., w trakcie serwisu na na stacji paliw, usuwa gromadzącą się na dnie zbiorników wodę (nawet minimalne ilości), następnie zespołem filtrowym eliminuje osady, a przy pomocy dodatku do paliwa „leczy” zbiornik, w zasadzie całkowicie eliminując ponowny rozwój osadów.
Metoda jest skuteczna, rozwiązuje problem skarg Stacyjników na zapchane filtry w dystrybutorach oraz Klientów stacji na zatkane filtry w pojazdach. Działa dla każdego stężenia estrów w paliwie i niesie wiele korzyści:

  • Usuwa wodę ze zbiornika
  • Obniża koszty serwisu stacji paliw.
  • Rozwiązuje problem odszkodowań za ewentualne zapchane przez paliwo filtry w pojazdach.
  • Likwiduje niepożądane, mikrobiologiczne życie w paliwach, a więc eliminuje osady (gluty) z biopaliw na filtrach dystrybutorów, wewnątrz pomp, przepływomierzy, w rurociągach i całej infrastrukturze.
  • Poprawia działanie odmierzaczy i zapewnia sprawne działanie całej infrastruktury technicznej paliw.
  • Zachowuje ponadprzeciętną czystość oleju napędowego, poprawiając jego właściwości.

Stacks Image 71
Stacks Image 74
Stacks Image 61
Stacks Image 64

Nasz serwis używa plików cookies (ciasteczek) wyłącznie w celach statystycznych. Aby je zablokować postępuj zgodnie z instrukcją Twojej przeglądarki. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.